Administrator sieci osiedlowej

Zarządzanie siecią, konfiguracja QoS, Routerów, switchy, Serwerów, Postfix, Bind, Apache. Systemy MikroTIK, CISCO, HP.

Oferujemy usługi administracji sieciami ISP, zapewniamy poprawne działanie sieci jak również rozwiązujemy problemy z dostępem do Internetu klientom, użytkownikom sieci.

Admin sieci komputerowej

Sieci osiedlowe bardzo popularne kilka lat wstecz zainicjowały rozwój Internetu w Polsce. Obecnie za sprawą UKE przekształcają się one w samodzielnych ISP czyli tzw. Operatorów. Sama infrastruktura pozostała nie zmieniona natomiast często wchłonięta przez większych graczy na rynku. Pomimo przejęcia sieć dystrybucji, szkieletowa pozostaje nadal w nie zmienionym stanie. Rozpowszechnienie urządzeń sieciowych pozwalało zbudować niewysokim kosztem okablowanie z użyciem switch'y i router'ów. Wydajność sieci zwykle na poziomie 100Mbit potrafiła zadowolić najbardziej wybrednych klientów. Domeną takich sieci był brak limitów w dostępie do Internetu.

Administrator sieci zajmuje się nie tylko konfiguracją urządzeń ale również projektowaniem sieci, udrażnianiem wąskich gardeł w sieci czy zapobieganie rozprzestrzenianiu wirusów. Usługi konsultingowe zapewniają właściwą współpracę pomiędzy właścicielem a inżynierem sieciowym. Zapraszamy do korzystania z naszych usług administracji sieciami.

Tags: , ,